08.08.2018 | 09:22

Насиченим на цікаві події та яскраві враження був останній день липня у фахівців Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості.

Розпочався він із візиту до с. Коростів Львівської області, де розташувався дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку для дітей «Старт Коростів». Використовуючи Мобільний центр професійної орієнтації, посадовці служби зайнятості просто неба надавали юним відпочивальникам корисні поради та підказки з питань професійного самовизначення. Через погодні умови дійство продовжилося в залі. Проте навіть дощ не зіпсував програми заходу та піднесеного настрою школярів.

Понад сто таборян, затамувавши подих, уважно слухали інформацію про послуги служби зайнятості, основні помилки під час вибору трудової стежини, яких допускають випускники шкіл, формулу цього вибору, актуальні на ринку праці професії тощо.

Та найцікавіше їх чекало попереду, коли під керівництвом представника центру зайнятості дітлахи весело та завзято почали змагатися в іграх «Крокодил» та «Місто професій», малювати картини на тему: «Мій майбутній професійний вибір».

А щоби закріпити почутий матеріал і визначити здібності, нахили та уподобання кожного, учнівству запропонували пройти тестування за методикою Клімова. Хлопці та дівчатка жваво обговорювали отриману інформацію, ділилися враженнями, будували плани, мріяли про майбутнє. А отже візит до табору не був марним, діти запам’ятають настанови дорослих і на зорі дорослого життя будуть ними послуговуватися.

 Людмила Глюдз, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ