09.04.2021 | 11:01

У Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості для тимчасово непрацюючих осіб відбувся дистанційний захід на тему: «Удосконалення власного портфоліо».

Як зазначили організатори, портфоліо – слово італійського походження, яке в перекладі означає «портфель», тобто збірка виконаних робіт або напрацювань конкретної особи. Під час пошуку роботи воно слугує одним із додаткових інструментів пошуку роботи, який необхідний для представників творчих професій. Адже для таких осіб освіта та вік значно менше враховується, аніж власні розробки. Деколи, щоби справити позитивне враження на працедавця та відкрити нові можливості для професійного зростання разом з резюме варто надсилати взірці своїх робіт. Портфоліо знадобиться редакторам, копірайтерам, фотографам, дизайнерам, SMM-ам, позаяк дозволяє проілюструвати кращі досягнення та потенціал претендента.

Присутнім дали конкретні поради щодо того, як скласти портфоліо, на чому зробити акцент, яким чином об’єднати доробки за темами, чому необхідно додати розділ «Контакти» та ін.

Водночас цільовій аудиторії розкрили тонкощі написання резюме, основні моменти, на які треба звернути увагу під час запису відеопрезентації. Окремо мова йшла про доцільність складання супровідних листів і використання рекомендацій попередніх працедавців.

Іванна Кушнір, завідувач сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості