13.05.2020 | 09:38

Пандемія CORVID-19 вносить корективи не тільки у наше особисте життя, під неї підлаштовується ввесь світ загалом. Медики борються за кожного хворого і щиро радіють, коли пацієнтів виписують з лікарняних палат, а фахівці різноманітних установ, що забезпечують життєдіяльність громадян, організовують роботу так, щоб ті відчували себе у безпеці. Виключенням не стала і Львівська обласна служба зайнятості. Спеціалісти установи із початку карантину працюють у дистанційному режимі і надають соціальні послуги клієнтам шляхом використання сучасних засобів онлайн-комунікації.

Фахівці служби зайнятості вкотре наголошують: щоби з’ясувати чи уточнити потрібну інформацію не потрібно іти до установи, натомість слід скористатися номерами телефонів «гарячих ліній» базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ, а необхідні документи, у тому числі заяви для реєстрації (https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg), надіслати на електронні скриньки, адреси яких знайдете за посиланням http://bit.ly/2UfFgXl.

Пам’ятайте, що після опрацювання отриманих заяв до вас зателефонує кар’єрний радник. Він розкаже послідовність подальших дій, відповість на всі запитання. Однак будьте пильні! Адже шахраї не дрімають і, скориставшись ситуацією, намагаються дізнатися конфіденційну інформацію, приміром, ваші паспортні дані чи рахунки банківських карток.

Під час телефонних перемовин кар’єрний радник обов’язково відрекомендується: скаже своє прізвище, ім’я та по-батькові, посаду, назве філію чи ЦЗ, які представляє. Він знає ваше прізвище, ім’я, по-батькові, позаяк опрацьовував подані вами заяви, не буде вимагати ваші персональні дані, а навпаки запропонує тільки підтвердити чи скорегувати їх. У жодному разі не озвучуйте в телефонному режимі номери власних банківських карток чи банківських рахунків! Якщо під час розмови з’ясується, що у поданих документах вкралася помилка, сфотографуйте чи відскануйте їх і повторно відправте на e-mail служби зайнятості або передайте через скриньку для кореспонденції, що розміщена біля входу у приміщення кожного центру зайнятості або філії ЛОЦЗ. Будьте обачними, а головне – здоровими!

Львівський обласний центр зайнятості