29.04.2021 | 11:25

Упродовж семи років Ірина Палієнко працювала в відділі сприяння працевлаштуванню Бродівського районного центру зайнятості. Із дня у день вона допомагала місцевим мешканцям шукати роботу, надавала їм низку різних послуг з працевлаштування, а частенько й добрим словом підтримувала клієнтів, котрі через різні обставини опинилися в непростій життєвій ситуації. Звісно, чималу роль відіграло те, що за освітою Ірина – практичний психолог.

Надаючи допомогу іншим, Ірина Анатоліївна не думала, що й самій доведеться пережити втрату роботи і шукати нове місце праці. У голові виникало багато запитань, але, на жаль, не було чіткого розуміння: куди рухатися далі. Звичайно, що за допомогою вона звернулася до своїх колег.

Непросто було знайти жінці роботу за фахом, особливо в невеликому містечку. Але пані Ірина не опускала рук, чітко пам’ятаючи просту істину «Хто шукає – той знаходить!». А коли з’явилася вакансія практичного психолога в Берлинській загальноосвітній школі, без вагань погодилася. Пройшовши успішно співбесіду з працедавцем, вона знайшла нове місце праці й повернулася до трудової діяльності.

Зараз Ірина Анатоліївна успішно працює в навчальному закладі, де зарекомендувала себе сумлінним і чуйним спеціалістом. Її поважають колеги, люблять діти, звертаються за допомогою батьки. Здобутий у попередній установі досвід молода вчителька успішно використовує у роботі зі шкільною молоддю, застосовуючи індивідуальний підхід до потреб кожного, надаючи посильну допомогу тим, хто прагне розради, підтримки чи розуміння. Завдяки спільним зусиллям наша колега знайшла місце праці до душі, а школа – відмінного працівника.

Історія успіху пані Ірини яскраво засвідчує, що тісна взаємодія спеціаліста служби зайнятості та безробітного є дієвим засобом, який дозволяє перебороти будь-які перешкоди на шляху до спільної мети – працевлаштування!

Бродівська районна філія Львівського ОЦЗ