оп
06.02.2019 | 10:03

Днями фахівці Новороздільської міської філії Львівського обласного центру зайнятості відвідали учасника пілотного проекту «Рука допомоги». Нагадаємо, що ця ініціатива реалізовується Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в рамках стратегії модернізації системи соціальної підтримки населення.

Мета програми – допомогти вимушеним переселенцям і членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес. Сере тих, хто скористався державною преференцією, – жителька Нового Роздолу Надія Каліновіч.

Вона – досвідчений майстер перукарської справи із професійним стажем понад 13 років – давно мріяла відкрити власний салон краси. Одначе сім’я та народження третьої дитинки надовго вибили жінку із трудового ритму. Почувши про привабливі умови надання безвідсоткової фінансової допомоги на закупівлю матеріалів та обладнання для відкриття власної справи, Н. Калінович відразу загорілася бажанням втілити задуми у життя й працювати на себе.

Із цього маленького кроку й почалася її успішна дорога до бізнесу. У Новороздільській міській філії спеціалісти підказали пані Наді, як написати план подальшої підприємницької діяльності, на які розділи у ньому звернути особливу увагу. Далі був захист бізнес-розробки на комісії у Львові. А потім –кропітка праця: пошук приміщення, облаштування його за сучасними вимогами та з відповідним дизайном.

Кожне рішення детально обмірковувалося, адже для успіху треба багато вивчити, передбачити, врахувати. Нині студія краси «Мʼята», що розташувалася в приміщенні міського готелю, радо стрічає відвідувачів, пропонуючи якісні послуги за помірну ціну. Відремонтовані кабінети та новесеньке обладнання додають салону не тільки шарму, а й затишку та комфорту. Тож не дивно, що потік клієнтів з дня у день збільшується.

Ставши приватним підприємцем, Надія Калінович продовжує спілкуватися з посадовцями служби зайнятості. А ми завжди готові прийти їй на допомогу: чи надати консультацію з питань ведення фінансової та бухгалтерської документації, чи поінформувати про терміни подання звітності до контролюючих органів, чи пояснити правила нарахування єдиного соціального внеску, податків і зборів, чи посприяти у доборі кадрів.

Новороздільська міська філія Львівського ОЦЗ