27.09.2018 | 12:37

У рамках просвітницької роботи, що спрямована на зменшення обсягів тіньової зайнятості, у Перемишлянській районній філії ЛОЦЗ для осіб, котрі шукають роботу за сприяння служби зайнятості, відбувся інформаційно- роз’яснювальний семінар.

Під час довірливої розмови, що відбулася за участю начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій Пенсійного фонду України Катерини Данильченко, йшлося про небезпеку нелегальних трудових відносин і наслідки, які пожнуть у недалекому майбутньому ті, хто нині отримує заробітну плату у конвертах.

Представник фонду перелічила безробітним плюси офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці, ознайомила слухацьку аудиторію з інноваціями пенсійної реформи, яка передбачає збільшення страхового стажу для виходу на пенсію, а відповідно – підвищення пенсійного віку.

Під час діалогу присутні дізналися, як можна самостійно контролювати заробітну плату і сплачені працедавцями страхові внески, що в майбутньому позначиться на розмірі пенсії. Для цього потрібно скористатися послугами веб-порталу Пенсійного фонду України та можливістю отримувати повідомлення у формі СМС-інформування. Також учасники заходу отримали листівки для населення «Ні – зарплаті в конвертах!» та відповіді на запитання, що їх турбували.

Перемишлянська районна філія Львівського ОЦЗ