30.04.2021 | 10:24

Багато хто, залишившись без роботи, вирушає на заробітки у закордонні вояжі, наче там медом намазано. Нині наша розповідь про одного з тих, хто зробив інший вибір і тепер працює на рідній землі, дбає про сім’ю, родину й водночас отримує стабільний прибуток.

Мова йде про Павла Пилипця. Чоловік відважився на сміливий крок і жодного разу не пошкодував про своє рішення. У нього, як і раніше, є дім, родина, робота. А ще – мета, до якої він щодня наближається. Він не побоявся на шляху до втілення мрії ризикнути і відкрити власний бізнес у сфері торгівлі –крамницю «Універсаль», де реалізовуються продукти не тільки вітчизняного виробника, а й товари з інших країн: Італії, Польщі тощо.

Свого часу бізнесмен звернувся до районної служби зайнятості за допомогою у доборі кадрів. Отримавши вичерпну інформацію про послуги служби зайнятості, у тому числі шляхи укомплектування вакансій, він погодився укласти договір про організацію професійного навчання безробітних на замовлення працедавця.

Таким чином після стажування на робочому місці продавця продовольчих товарів троє безробітних повернулися до трудової діяльності. Ставши успішним підприємцем, Павло Пилипець продовжує розвивати мережу магазинів з продажу овочів і фруктів. Нещодавно з його ініціативи  у Пустомитах відкрилася ще одна торговельна точка – магазин «Вітамінна грядка». Зі слів приватного підприємця, він планує й надалі співпрацювати зі службою зайнятості з питань пошуку персоналу, позаяк задоволений попередньою взаємодією.

«Гарних результатів можна досягнути за певних умов: власному бажанні, активності, самоосвіті. Водночас дуже важливо своєчасно отримати потрібну інформацію від кваліфікованих спеціалістів», – стверджує молодий бізнесмен.

Леся Шокало, начальник відділу по роботі з працедавцями та рекрутингу Пустомитівської районної служби зайнятості Львівського ОЦЗ