18.11.2019 | 09:47

Нещодавно у Дрогобичі відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба за участю посадовців міськрайонного центру зайнятості.

На захід запросили представників підприємств і фізичних осіб-підприємців, найманим працівникам яких було нарахована зарплата у розмірі, нижчому за встановлений мінімум. Запрошені до виступу суб’єкти господарювання перелічили низку причин, через які потрапили до переліку «мінімізаторів».

Основне завдання робочої групи – стежити за дотриманням законодавства про оплату праці, проводити роз’яснювальну роботу серед працедавців щодо переваг легальних трудових відносин та офіційного нарахування фінансової винагороди підлеглим.

Відтак члени комісії систематично надають якісні консультації щодо дотримання вимог чинного законодавства у частині підвищення рівня оплати праці, недопущення вирівнювання зарплат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, забезпечення соціального захисту найманому персоналу.

Представників бізнесу зобов’язали вишукати додаткові джерела для  виплати гідної заробітної плати працівникам, а також наголосили, що у разі недотримання норм чинного законодавства про працю кожен з них ризикує  нести адміністративну, кримінальну та фінансову відповідальність.

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості