19.05.2020 | 12:09

Магазин «Делікатеси», що розташований у центральній частині Новояворівська, майже двадцять років забезпечує мешканців міста якісними продуктами харчування. Тут можна придбати все необхідне для сімейного столу: м’ясні та ковбасні вироби, молочні товари, різноманітні кондитерські смаколики, алкогольні напої, овочі, фрукти тощо. А зустрічає кожного відвідувача з привітною усмішкою найманий персонал, який нині складається із майже 20 осіб.

Не так давно у співвласника крамниці фізичної особи-підприємця Василя Стадника виникла потреба у кваліфікованих кадрах, зокрема бракувало продавців продовольчих товарів. Для укомплектування вакансій працедавець звернувся до центру зайнятості, і, як з’ясувалося згодом, не прогадав.

Довідавшись про можливість працевлаштування, кар’єрні радники активно включилися у роботу щодо пошуку претендентів. Відтак у стислий термін працедавцю було підібрано шість претендентів. Звісно, керівник погодив ці кандидатури за умови проходження стажування. Серед охочих влитися у трудовий колектив була й Марія Вороняк, котра мала певний досвід  роботи продавцем продовольчих товарів і вирішили продовжити трудову біографію за прилавком магазину. На жаль, упевненості у своїх силах жінці бракувало, оскільки вона – особа з інвалідністю.

Марія Василівна без зволікань відвідала працедавця. Нетривалі перемовини як тимчасово непрацюючої жінки, так і фахівця відділу взаємодії з роботодавцями з працедавцем завершилися укладанням договору про підвищення кваліфікації шляхом стажування на робочому місці із подальшим працевлаштуванням. А після успішного вишколу для пані Марії настала довгоочікувана мить: її на постійній основі прийняли на роботу, як і інших п’ятьох претенденток.

Олександра Тимо,  провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями  Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ