12.08.2019 | 10:18

– Головне у житті – не боятися змін, – переконана Лілія Романів, колишня клієнтка служби зайнятості. – Важливо крок за кроком йти до своєї мети, і одночасно знайти себе і своє покликання.

Тепер вона спокійно та впевнено говорить про сенс життя, але до цього моменту йшла довго, стоптала чимало доріг, безліч думок перекрутилося у голові, багато спеціальностей поміняла, та загалом багато чого помінялося в її житті. «Чи успіх прийде?», – запитуємо. Наша героїня задумано відповідає: «А це залежить від вашої наполегливості».

Лілії ще у дитинстві подобалося моделювати одяг своїм лялькам. Отож, після закінчення школи довго не задумувалася, куди вступати. Своє хобі поєднала з професією закрійника верхнього одягу. Після закінчення Львівського професійно – технічного училища №28, вступила до національного університету імені Івана Франка, отримала кваліфікацію вчителя географії.

Повернулася у своє рідне село, де працювала педагогом. Потім життя знову дало свої повороти, і Лілія деякий час жила та трудилася у Львові, шила жіночий та чоловічий одягу. Якось так складалося, що шукаючи своє покликання, вона змінювала одну спеціальність на іншу. Єдине, що завжди залишалося – робота з дітьми та творчість.

Через скорочення у районі посад фахівців з соціальної роботи, жінка залишилася без засобів до існування. За допомогою звернулася до фахівців Мостиської районної філії Львівського ОЦЗ, котрі змотивували жінку започаткувати бізнес.

Опісля семінару «Як розпочати власну справу», зрозуміла, що талант з до створення прекрасних речей та любов до роботи з тканинами та шкірою дано їй не просто так. Ці нахили та навички треба перетворити в комерційний проект. Тепер Лілія Романів має своє дітище – ательє з моделювання та пошиття одягу.

– Я щаслива, бо займаюся улюбленою справою, – зізнається успішна підприємниця. – За день встигаю переробити тисячу справ,  адже бізнес поєдную з вихованням чотирьох дітей.

 

Мостиська районна філія Львівського ОЦЗ