15.09.2021 | 09:29

Вимоги сучасного ринку праці диктують свої правила. Сьогодні, щоби бути в тренді і мати гідний заробіток, потрібно постійно опановувати нові знання, вдосконалювати професійні навички, займатися самоосвітою та саморозвитком. Це зрозуміла пані Надія, клієнтка Новояворівської МФ ЛОЦЗ, котра погодилася стати учасницею проєкту з кар’єрного консультування та психологічної підтримки «Дозволь собі бути».

Жінка зробила все, щоб повернутися до трудової активності. Сімейні обставини спонукали її переїхати на Львівщину. Проживаючи у селі, вона не змогла знайти роботу і тому звернулася за допомогою до фахівців Новояворівської філії ЛОЦЗ.

Низка мотиваційних тренінгів, що проходили в онлайн-режимі, слушні поради та рекомендації спеціалістів центру зайнятості з аспектів пошуку роботи відповідно до досвіду та потреб ринку праці, слугували для неї відмінним стартом, щоби згодом успішно реалізувати свій потенціал на посаді продавця продовольчих товарів.

Зараз п. Надія проходить стажування у фізичної особи-підприємця, що веде діяльність у сфері торгівлі. Саме завдяки такому виду навчання вона набуде навиків роботи на новому робочому місці, вдосконалить професійні якості, адаптується до колективу та призвичаїться до виконання функціональних обов’язків.

Пілотний проєкт «Дозволь собі бути» додав учасницям з Новояворівської філії впевненості у власних силах, пробудив у них мотивацію до трудової діяльності. За результатами кар’єрного консультування четверо із шести безробітних жінок, що долучилися до експерименту, уже забезпечені місцем праці, ще одна клієнтка проходить навчання шляхом стажування та буде працевлаштована найближчим часом.

 

Ольга Гоза,

провідний фахівець з профорієнтації сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Новояворівської МФ ЛОЦЗ