03.12.2019 | 09:38

Днями у приміщенні Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ для осіб з числа безробітних відбулася онлайн-презентація професії «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Інтерактивний захід організували та провели представники служби зайнятості спільно з посадовцями Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Під час віртуального спілкування викладач ЦПТО ознайомив глядацьку аудиторію з програмою та термінами навчання за згаданим фахом. Було наголошено, що кваліфікований тракторист повинен знати будову і принцип функціонування ввіреної йому техніки, специфіку дії її вузлів і систем, технологію виконання механізованих робіт, особливості використання причіпної та навісної техніки. Окремо йшлося про важливість дотримання правил техніки безпеки під час роботи з різними механізмами.

Представник центру профтехосвіти зазначив, що майбутнім трактористам необхідно оволодіти повним комплексом умінь і навичок, що становлять зміст професійної діяльності. А ще тимчасово непрацюючі мешканці Новояворівська дізналися, що опанувати затребувану спеціальність можна у Львівському ЦПТО ДСЗ за дуальною системою, що поєднує навчання осіб у закладах освіти з виконанням практичних завдань на робочих місцях безпосередньо на підприємствах, в установах та організаціях.

Відрадно, що присутні на заході клієнти служби зайнятості охоче брали участь у дискусії, ставили чимало запитань, обговорювали отримані відповіді та ділилися думками і враженнями.

 

Ольга Барандій, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ