21.08.2019 | 10:30

Директори філій і центрів зайнятості Львівщини продовжують виконувати функції реєстраторів, аби глибше пізнати суть роботи та використовувати набутий досвід під час прийняття управлінських рішень.

Нещодавно у ролі того, хто першим зустрічає відвідувачів, з’ясовує їхні сподівання у сфері працевлаштування, побував директор Буської районної філії Львівського ОЦЗ.

На прийом до Степана Романовича Миляновського потрапили дві особи, котрі не змогли самостійно знайти місце праці та звернулися за допомогою до районної філії ЛОЦЗ. З кожним із них директор провів індивідуальні бесіди, ознайомився з їхніми трудовими здобутками та намірами щодо перспективи в сфері зайнятості, а також поінформував їх про послуги установи, яку він очолює, перелічив вільні робочі місця та вакантні посади.

Як наслідок, С. Миляновський створив дві облікові картки та, попередньо погодивши з керівниками фірм дату та годину візиту клієнтів, видав два скерування на роботу: одній особі на посаду старшої медичної сестри у Буську центральну районну лікарню, іншій – на робоче місце підсобного робітника у ПрАТ «Красненський КХП». Тепер очікуємо на позитивні рішення працедавців про працевлаштування.

Буська районна філія Львівського ОЦЗ