02.04.2024 | 11:58

З-поміж майже чотирьох тисяч працевлаштованих цього року за скеруванням служби зайнятості краян є чимало вимушено переміщених осіб. Серед них – Світлана Данько, котра до війни жила у Волноваському районі, працювала продавцем і навіть відкрила власний бізнес. Та всі плани нещадно перекреслили бойові дії. У неспокійний і важкий час жінка залишила рідну оселю та переїхала до Буська Львівської області. Бажання відновити трудову діяльність привело її до місцевої служби зайнятості, де їй запропонували вакансію бармена у фізичної особи-підприємиці Б. Куран.

«Дякуючи професійній роботі фахівців служби зайнятості, я знайшла себе вдруге – здобула професію «бармена», – говорить Світлана Данько. – А дружній чуйний колектив на чолі з умілим керівником став для мене на Бузеччині другим домом».

Наталя Сокольник з Нової Каховки, що на Херсонщині, залишивши рідний дім і втративши роботу, переїхала до міста Стрия Львівської області, де шукала можливості для відновлення життя, а також підтримки та стабільності. Їх вона знайшла завдяки візиту до Стрийської філії ЛОЦЗ.

Економіст за освітою, переселенка дуже хотіла мати й надалі справу з цифрами та розрахунками. Для цього підвищила рівень компетенції у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, а згодом за скеруванням служби зайнятості працевлаштувалася бухгалтером у ДП «Екран-Вікносвіт» ТзОВ «Екран».

«Для мене це була велика перемога, – стверджує Наталя. – Я здобула не лише фінансову незалежність, а й зрозуміла, що маю в руках ключ до побудови кар’єри. Відразу зросло почуття впевненості у власних силах, підвищився рівень самооцінки, адже працюватиму, займатимуся улюбленим ділом, буду приносити користь суспільству».

Якщо ви шукаєте місце праці, скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості , ознайомтеся з пропозиціями працевлаштування на вебсторінці Львівського ОЦЗ , профілі «Львівський обласний центр зайнятості.» у соціальній мережі «Фейсбук» телеграм-каналі ДЦЗ «Робота зараз: Державна служба зайнятості» ). Консультації щодо перспектив зайнятості надаються у підрозділах ЛОЦЗ .