25.05.2020 | 10:02

Нещодавно за допомогою платформи Zoom у Червоноградській міській філії Львівського ОЦЗ відбувся інформаційний вебінар на тему: «Використання вебресурсів ДСЗ для отримання додаткових знань і компетенцій».

На онлайн-зустріч запросили осіб, котрі набули статус безробітного під час карантину, тобто надсилали документи для реєстрації засобами електронного зв’язку або подавали їх через скриньку прийому кореспонденції.

Під час віртуальної розмови представник центру зайнятості Дарія Винницька детально поінформувала слухачів про інновації в діяльності служби зайнятості, які допомагають донести потрібну інформацію до краян, перелічила нові можливості віддаленого пошуку роботи, електронні сервіси держустанови,  завдяки яким пришвидшується процес працевлаштування.

Для тих, хто шукає нове місце праці, на сайті ДСЗ діє «Електронний кабінет безробітного». Тут є можливість створити цікаве резюме, переглянути актуальні вакансії, ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість і варіантами професійного навчання.

Окремо модератор повела мову про такі ресурси як «Освітній портал ДСЗ» та «Профорієнтаційна платформа», використання яких допоможе обрати чи навіть змінити сферу трудової діяльності.

Наприкінці дистанційного спілкування Д. Винницька зазначила, що нині треба вчитися жити і працювати у нових умовах. Незважаючи на складний і невизначений час, у служби зайнятості наявні всі інструменти для донесення важливої інформації як до безробітних, так і до працедавців.

Червоноградська міська філія Львівського ОЦЗ