29.05.2020 | 12:00

Аби надати молоді необхідну інформацію про ситуацію на ринку праці та водночас полегшити вибір майбутньої трудової діяльності, посадовці служби зайнятості систематично організовують різноманітні профорієнтаційні заходи. Незважаючи на карантинні обмеження, зупиняти цю справу не варто, адже попереду у випускників шкіл – зовнішнє незалежне оцінювання, вступні іспити, отож кожний старшокласник має чітко розуміти, ким прагне бути.

Щоби пролити світло на низку питань, фахівці районної філії Львівського ОЦЗ днями провели для учнів Жовківщини тематичний вебінар. Майбутнім абітурієнтам розповіли про інструменти, якими вони можуть оперувати задля успішного самовизначення, ознайомили із формулою вибору професії, можливістю пройти онлайн-тестування для виявлення професійних нахилів і здібностей на платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа».

Наприкінці віртуального спілкування представники служби зайнятості відповіли на актуальні запитання хлопців і дівчат, а також побажали їм успішного старту у трудове життя.

Жовківська районна філія Львівського ОЦЗ