13.06.2019 | 10:52

Днями у приміщенні Радехівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості для шукачів роботи відбувся ярмарок вакансій на замовлення ТзОВ «Електроконтакт Україна».

Підприємство шукає «монтерів кабельного виробництва» у м. Броди та пропонує: конкурентну зарплату, офіційне працевлаштування, комплексні обіди, доїзд до місця роботи й додому, безкоштовне медичне страхування, мотивацію та кар’єрний ріст.

Начальник з персоналу фірми з іноземними інвестиціями Галина Бартиш разом з фахівцями районної філії не лише детально окреслили нюанси виробничого  процесу, а й, використовуючи відеопрезентацію,  показали, як виготовляється продукція: від початкової  – до завершальної стадії.

А далі захід продовжився за межами приміщення районної філії на території  місцевого ринку «Торговиця». Перехожим вручали інформацію про умови праці та соціальний пакет, який передбачений  для працівників ТзОВ «Електроконтакт Україна», пояснювали переваги офіційного працевлаштування та ризики тіньових трудових відносин.

 

Радехівська районна філія Львівського ОЦЗ