09.10.2019 | 10:19

У Дрогобицькій виправній колонії № 40 нещодавно відбувся День відкритих дверей. До закладу закритого режиму завітали представники міськрайонного центру зайнятості, міграційної служби, Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради, управління Пенсійного фонду, кримінально-виконавчої інспекції МП та РП УДТПТСУ у Львівській області.

Фахівці державних установ надали особам, котрі перебувають у місцях позбавлення волі, консультації та відповіді на запитання щодо пенсійного забезпечення, соціального захисту та професійної адаптації.

Приміром, спеціалісти служби зайнятості розповіли учасникам заходу про стан ринку праці, права та обов’язки безробітних, аспекти реалізації права на працю та соціальний захист у разі втрати роботи. Окремо вони окреслили базу вільних робочих місць і вакантних посад, напрями професійного навчання, а також перспективи працевлаштування на постійній та тимчасовій основі.

Іванна Кушнір, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості