13.04.2021 | 11:20

Рано чи пізно перед кожною родиною постає хвилююче питання: яку трудову стежину обрати дитині після закінчення школи. Тому велике значення має те, наскільки поінформовані батьки про сучасні потреби ринку праці та правила вибору професійного майбутнього. Адже немає мами з татом, котрі б не бажали своїм дітям добра.

У рамках пілотного проєкту «Успішна кар’єра» фахівці з профорієнтації Червоноградської міської філії Львівського ОЦЗ організували для місцевих загальноосвітніх шкіл № 1, 6 і 10 батьківські збори у режимі онлайн. Під час дистанційної бесіди присутні ознайомилися зі станом ринку праці, професіями і спеціальностями, затребуваними працедавцями тощо.

Представниця філії надала мешканцям Червонограда детальну інформацію про послуги служби зайнятості, зокрема консультування школярів за допомогою профдіагностичних методик. Вона акцентувала увагу на пріоритетності думки батьків у період вибору випускниками майбутньої професії, підкресливши, що у цей час важливо контактувати з класними керівниками та фахівцями служби зайнятості, вивчати перспективи працевлаштування та враховувати інтереси старшокласників. Вибір професії – це велика відповідальність як дитини, так і батьків, котрим обов’язково треба підтримати доньку або сина словом, ділом, щирою порадою чи особистим прикладом.

Червоноградська міська філія Львівського ОЦЗ