01.06.2020 | 11:13

Саме під таким гаслом днями відбулася онлайн-зустріч кураторів та учасників проєкту «Профікемп». До віртуального спілкування долучилися директор Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ Іванна Тимоцко та її заступниця Ірина Тренич, котрі обговорили зі слухацькою аудиторією низку важливих організаційних питань, що виникають у рамках підготовки до фіналу конкурсу.

Незважаючи на карантинні обмеження, команди-учасниці профорієнтаційної програми продовжують сумлінно готуватися до заключного етапу, щоправда дистанційно. Хлопці та дівчата переконані, що їм вистачить сил, мотивації та енергії для подальшої активної роботи. «Самоізоляція – не час бити байдики, ми знаємо, чим себе зайняти», – розповідають юні горяни.

Довідково. «ПрофіКемп. Сколівщина» – це районний інноваційний проєкт із профорієнтації учнівської молоді, продовження міжрегіональної програми, що реалізовувалася у 2018-2019 роках у Львівській, Закарпатській, Херсонській та Рівненській областях за активної участі посадовців служби зайнятості.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ