17.08.2020 | 10:37

Мале підприємство «Руно» зареєстроване і веде бізнесову діяльність у Мостиському районі, займаючись як торгівлею пальним, так і громадським харчуванням.

Головний бухгалтер Уляна Ковальчук каже, що фірма забезпечує роботою майже тридцятьох осіб, що трудяться у кількох виробничих підрозділах. За її словами, у період карантину частина співробітників, що обслуговують автозаправні станції, продовжувала працювати в штатному режимі, а кухарі, бармени та офіціанти, тобто працівники барів, які розташовані у м. Судова Вишня та с. Довгомостиська, на жаль, залишилися без роботи та засобів до існування.

Про виплату допомоги з часткового безробіття керівництво підприємства довідалося з інтернету, а допомогли сформувати документи спеціалісти Мостиської РФ Львівського ОЦЗ.

«Щирі слова вдячності адресую Ганні Петрівні Марко, начальнику відділу взаємодії з роботодавцями районної філії, – говорить Уляна Ігорівна. – Саме вона  консультувала, підказувала, роз’яснювала, терпляче уточнювала деякі нюанси, а ще запевняла, що все буде добре і наше клопотання увінчається позитивним рішенням! Так і сталося, після подачі пакету документів через кілька днів пролунав телефонний дзвоник і нас повідомили про призначення допомоги з часткового безробіття. Цій новині раділи всі: по-перше, керівництво підприємства переконалося, що державна підтримка – не пусті урядові обіцянки, а програма, яка справді діє. А по-друге, важко описати емоції наших сімох колег, що скористалися державною пільгою. Кошти, що надійшли на особові рахунки працівників барів, викликали у них справжній фурор. Вони й гадки не мали, що у період карантину їм компенсують недотриману заробітну плату. Тому й не дивно, що кілька разів перепитували, чи це справді їхні гроші».

Уляна Ковальчук каже, що формувати пакет документів тоді, коли є від кого почути слушну консультацію, абсолютно не складно. А затрачені зусилля вартували того, адже колектив не розбігся, а вже у повному складі приступив до роботи.

 Відділ інформаційної роботи Львівського ОЦЗ