оп
10.01.2019 | 10:30

Ці слова німецького вченого можуть служити дороговказом для багатьох безробітним, котрі відчувають труднощі під час пошуку роботи. Ще донедавна для людини вважалося достатнім вміти читати, писати, володіти арифметичними навичками. Але сьогодні виникає велика потреба постійно здобувати нові знання або ж удосконалювати здобуті. Навчання перестало бути періодом у житті, перетворилося на постійний процес і навіть вимогу часу. Тому професійний вишкіл дорослих в Україні, як і багатьох інших європейських державах, набирає неабияких обертів, стає дедалі актуальнішим. 

Служба зайнятості використовує всі можливі засоби для задоволення потреб клієнтів. Навчання – одна з пріоритетних послуг, яку пропонують клієнтам фахівці держустанови. Приміром, завдяки цій програмі працедавці можуть за стислий період часу через службу зайнятості підготувати потрібний персонал. Для тимчасово непрацюючих переваг скористатися таким шансом дуже багато: нові вміння, знайомства, незначна тривалість процесу, безкоштовність, розширення варіантів працевлаштування і т. п. Доросла особа з чималим досвідом, отримуючи свіжі знання, відразу розуміє, як їх можна застосувати на практиці. Тому успіх не змусить довго чекати. 

Якщо використати період перебування у статусі безробітного для оволодіння новою професією чи удосконалення вже отриманих знань, то в подальшому підвищується конкурентоспроможність шукачів роботи, а працедавці будуть забезпечені компетентними кадрами, готовими відразу приступити до виконання обов’язків.

Р.S. Упродовж 2018 року за скеруванням служби зайнятості професійне навчання пройшли 8047 осіб, котрі здобували актуальні на ринку праці професії або є підвищували рівень кваліфікації, із них 7590 краян або 94,3% повернулися до трудової діяльності.

Кам’янка-Бузька районна філія Львівського ОЦЗ