30.06.2020 | 14:29

Трускавець зачаровує своєю красою, приворожує до себе мінеральними джерелами не тільки жителів усіх куточків України, але й світу. Навіть для найвибагливішого туриста тут є все: кінотеатри, музеї, дельфінарій, готелі різного класу, оздоровчо-лікувальні заклади на будь-який гаманець. Кожний мандрівник без замислення скаже, що тут найчистіше повітря, прекрасні краєвиди та магічно цілюща вода. Колоритне містечко, у якому зазвичай життя вирує, в одну мить стихло. Місцеві мешканці не пам’ятають, щоб вулиці були порожніми. Вони жартома додають, що тільки CORVID-19 змусив людей залишитися вдома.

Допоки жителі Трускавця звикають до ізоляції, різні курортні установи не перестають мріяти про відпочивальників. До прикладу, працівники ПрАТ «Готелі Трускавця» зізнаються, що прикро заходити у спорожнілі номери. Вони сподіваються, що скоро все минеться і до їхнього закладу повернуться клієнти. Однак наразі слід суворо дотримуватися умов карантину, ані на мить не забувати про смертельно небезпечний вірус.

Як вплинула пандемія на діяльність готельного комплексу ПрАТ «Готелі Трускавця», розповідає провідний бухгалтер установи Галина Пецкович. Вона пригадує: «З оголошенням карантину наш колектив охопив страх невідомості. Усі розуміли, що залишилися без роботи, а отже і без заробітної плати. Натомість керівництво напружено шукало вихід із ситуації, що склалася, обдумувало шляхи збереження робочих місць та уникнення скорочення. Добре, що держава не залишила малий та середній бізнес на одинці з проблемами. З інтернет-видань дізналися про допомогу з часткового безробіття. Тоді за порадою звернулися до фахівців Трускавецької міської філії Львівського ОЦЗ, з якими давно тісно співпрацюємо. Знаєте, у філії працюють справжні знавці своєї справи. Неодноразово наша заявка про потребу в працівниках завершувалася працевлаштуванням безробітних. Спеціалісти філії оперативно надали всю необхідну інформацію щодо документів, які потрібно зібрати. Працювали дуже швидко, адже на той час термін подання заяви обмежувався 30 днями з моменту припинення діяльності. То вже тепер до процедури призначення допомоги з часткового безробіття внесені зміни», – продовжує розмову пані Галина. І посміхаючись додає, що товариство таки встигло подати пакет документів до кінця квітня. «Направду, – каже вона, – Ми не сподівалися, що кошти, а це щомісяця понад 17 тис. грн, так швидко поступлять на рахунок фірми, а наші працівники у травні отримають втрачену за квітень зарплату».

Галина Пецкович від імені всього колективу ПрАТ «Готелі Трускавця» щиро дякує посадовцям Трускавецької міської філії за злагоджену роботу, завдяки якій працівники товариства не залишилися без засобів до існування.

 

Відділ інформаційної роботи  Львівського обласного центру зайнятості