29.05.2020 | 12:52

Сьогодні Сергій Ларін – успішний підприємець. Одначе був у його житті період, коли він, звільнившись з посади заступника директора Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею, опинився на лаві безробітних.

На семінарі із загальних питань зайнятості, який організували посадовці Сокальської районної філії Львівського ОЦЗ, він почув інформацію про можливість отримати одноразову виплату допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності. Відразу зацікавився цією ідеєю, тому й був скерований на ще один захід під назвою «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес», а згодом на навчання до Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ за програмою «Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації».

Під час вишколу С. Ларін написав бізнес-план на тему: «Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів», а згодом успішно його захистив на комісії. Уже в березні цього року він, зареєструвавшись як суб’єкт підприємницької діяльності, отримав одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи.

Тепер Сергій Ларін – власник станції техобслуговування, до якої зачастили мешканці Сокальського району, адже можуть тут отримати комплекс послуг з шиномонтажу та ремонту автівок.

Головна фішка його майстерні – швидкість та якість, тому не раз чує від клієнтів схвальні відгуки та слова подяки. Карантин не зупинив його діяльності, лишень скорегував і спонукав належно подбати про власну безпеку. Оскільки громадський транспорт через карантинні обмеження не функціонує, автомобілістам доводиться більш інтенсивно експлуатувати своїх залізних коней, які, на жаль, мають здатність виходити з ладу. Тож не дивно, що робота на СТО новоспеченого підприємця кипить!

Сокальська районна філія Львівського ОЦЗ