18.05.2020 | 09:51

Днями для безробітних Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний вебінар на тему: «Використання вебресурсів ДСЗ для отримання додаткових знань і компетенцій».

Дистанційна зустріч складалася з двох частин. Спочатку працівники держустанови провели віртуальну презентацію «Освітнього порталу ДСЗ», завдяки якому можна в онлайн-режимі поглибити рівень знань за обраним напрямом. Також охарактеризували такі навчальні ресурси як «Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри» та «Моя професія: консультаційна мережа», де є змога, не виходячи з дому, пройти спеціальне тестування.

Під час другої частини інтерактивної зустрічі відбулася експрес-діагностика, відтак у прямому ефірі слухачі могли довідатися чимало нового і цікавого про власні особисті якості.

Незважаючи на карантинні обмеження, працівники Сколівської районної філії ЛОЦЗ докладають максимум зусиль задля того, щоби окреслити клієнтам стан локального ринку праці, розповісти про нові методи пошуку роботи та змотивувати їх до трудової активності.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ