15.11.2019 | 09:51

«Всі люди – потенційні підприємці. І не тому, що всі вони мають заснувати свої компанії, а тому що воля до творення вбудована в людську ДНК», – сказав Рейд Хоффман, співзасновник Linkedin.

«Успішним бізнесменом може стати абсолютно будь-яка особа, яка цього прагне», – переконані фахівці Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ. З ними погоджуються бориславські підприємці, котрі завдяки службі зайнятості започаткували власну справу. І в один голос стверджують, що у такому разі потрібно бути готовим до труднощів і проблем, які виникають практично щоденно. Інакше бізнес не будується і не розвивається. А ще важлива готовність взяти на себе відповідальність за ведення діяльності, за кожний крок, що відбувається. І найголовніше: не боятися ризикувати та робити помилки. Натомість сприймати їх як досвід, що обов’язково знадобиться.

Посадовці центру зайнятості часто спілкуються зі своїми підопічними, котрим допомогли влитися до лав підприємців. Розмовляють, консультую, пишаються, радіють, переймають досвід. Адже спектр послуг, які надають бориславські бізнесмени широкий: аеробіка, пілатес, дитячий фітнес, степ-аеробіка Марії Нинич, якісні деталі та приладдя для автотранспортних засобів Андрія Галишина, оздоровчий масаж Анни Пиж, мінісвиноферма Олесі Мартич, смачнюща піца Миколи Рака, вишуканість фантазійного манікюру у салоні Тетяни Солоненко, краса та перукарські послуги Олени Блауцяк, Юлії Сабат та Нелі Левчик, молодість і гарний вигляд після косметологічного кабінету Оксани Борисяк, татуаж Романа Шпалі, селфікава та українська кухня у кафе-барі Тетяни Павелець. Перелік доволі великий і не менш цікавий! Чи не так?

Крок у нелегкий світ бізнесу кожний з ексбезробітних зробив у різний час, кожний зайняв свою нішу та розвивається індивідуально, кожний торує свій шлях в обраній сфері економіки. Але всім їм притаманні спільні риси характеру та ділові якості: наполегливість, рішучість, завзятість, організаторські здібності, вимогливість і прагнення до незалежності.

 

Бориславська міська філія Львівського ОЦЗ