29.10.2019 | 11:14

Щоби допомогти учнівської молоді реалізувати свої таланти та здібності у професійній сфері, фахівці Бродівської районної філії ЛОЦЗ організували для дев’ятикласників місцевої школи № 4 профорієнтаційний захід «Чи готовий я до вибору професії?».

Професійне майбутнє школярі визначають задовго до останнього шкільного дзвінка. Намагаються дізнатися якомога більше про ту чи іншу професію. Та головне для них – не помилитися, обираючи фах. Вибір професії недаремно називають другим народженням.

Спеціаліст з профорієнтації центру зайнятості розповіла хлопцям і дівчатам про те, як правильно планувати трудову долю, яких принципів дотримуватися під час професійного самовизначення.

Детально зупинившись на основних правилах вибору професії, вона окреслила зміст соціальних послуг, які надає служба зайнятості випускникам шкіл для вдалого старту у доросле життя. В ігровій формі були проведенні конкурси «У світі професій», під час яких діти відгадували серйозні та жартівливі тематичні загадки, глибше пізнавали зміст професій, які актуальні та затребуванні в сьогоднішній час.

 

 

Бродівська районна філія Львівського ОЦЗ