17.08.2018 | 10:21

Однією з популярних і доволі вигідних для краян форм зайнятості, яку пропонують фахівці СЗ, є участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Саме тому днями у Сколівській районній філії Львівського ОЦЗ відбувся профінформаційний семінар для безробітних, котрі активно шукають місце праці. Головна мета заходу – поінформувати присутність про переваги виконання завдань суспільного значення.

Активну участь у бесіді взяли директор центру зайнятості Іванна Тимоцко та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Василь Меленчук. Вони коротко, проте водночас доволі змістовно, розповіли сколівчанам про послуги держустанови, охарактеризували ситуацію на локальному ринку праці, перелічили вакансії, що потребують якнайшвидшого укомплектування тощо.

Під час семінару учасники ознайомилися із законодавчими підставами проведення громадських робіт та їх видами, дізналися, що тимчасова зайнятість – це шанс непогано підзаробити, адже окрім винагороди за виконані доручення, за особою зберігається право на всі соціальні гарантії та виплату допомоги з безробіття у розмірах, передбачених правовими нормами.

Даний вид зайнятості має й лише велику соціальну цінність, бо реалізація певних робіт чи завдань сприяє покращенню благоустрою регіону, забезпечує чистоту та комфорт.

Сколівська районна філія  Львівського обласного центру зайнятості