12.02.2016 | 10:45

Днями відбулася зустріч представників виконавчого комітету Самбірської міської ради, відділу освіти та міськрайонного центру зайнятості з питань обговорення Програми організації та проведення громадських робіт у 2016 році. Як було зазначено, для реалізації цього проекту у місцевій казні передбачено 20 тисяч гривень, ще стільки ж профінансує Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Зі вступним словом до присутніх звернувся міський голова Юрій Гамар, котрий заявив, що завдяки програмі можна вирішити чимало болючих проблем регіону. Зокрема збільшити рівень залучення населення до продуктивної праці, підвищити ефективність використання трудового потенціалу жителів Самбора, зменшити негативні економічні, соціальні та психологічні наслідки безробіття, а також розвинути партнерські взаємовідносини органів місцевого самоврядування, центру зайнятості, бізнес-структур та інших установ.

Очільник міста наголосив, що високою залишається реєстрація у центрі зайнятості осіб, котрі потребують додаткового соціального захисту й не можуть на рівних конкурувати на ринку праці. Аби надати можливість чесною працею поліпшити свій добробут, їх залучають до суспільно корисної діяльності. Як свідчить досвід, така трудова активність збільшує шанси знайти свого працедавця на постійній основі. Серед поширених видів тимчасової зайнятості такі як ремонт дитячих дошкільних, навчальних і спортивних закладів, супровід дітей під час переходу автотрас поблизу шкіл.

Присутні дійшли висновку, що успішна реалізація Програми організації та проведення громадських робіт у 2016 році сприятиме послабленню соціальної напруги й позитивно позначиться на рівні доходів краян.