12.06.2018 | 11:24

У приміщенні Старосамбірської районної філії Львівського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, в якому взяли участь спеціалісти Старосамбірського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління обслуговування громадян Пенсійного фонду України у Львівській області.

Під час заходу присутнім окреслили методику призначення пенсійного забезпечення, розповіли про законодавчі інновації, наголосивши, що розмір майбутньої пенсії у кожного залежить і від страхового стажу, і від суми сплачених обов’язкових платежів.

Окремо йшла мова про важливість офіційного працевлаштування, ризики роботи у тіньовому секторі економіки та нелегальної трудової міграції.

Олександра Пашко,

начальник відділу активної підтримки безробітних Старосамбірської районної філії Львівського обласного центру зайнятості