19.11.2019 | 09:31

У салоні краси «Перфект» було гамірно та весело. І це не дивно, адже сюди на майстер-клас з перукарської майстерності посадовці Сколівської РФ запросили місцевих старшокласників.

Сміх і розмови учнів академічної гімназії припинилися у ту мить, коли майстриня взяла до рук гребінець і ножиці. Затамувавши подих, діти слухали розповідь про специфіку роботи працівників індустрії краси, про те, як динамічно змінювалася професія, яких трансформацій зазнала.

Хлопці та дівчата довідалися багато нового та цікавого. Зокрема, йшлося про те, як правильно підібрати зачіску для різних типів обличчя, як доглядати за волоссям у домашніх умовах, чим різняться чоловічі та жіночі стрижки, які техніки при цьому використовуються. На який час учні поринули в історію, уважно слухаючи інформацію про видозміни перукарських інструментів та обладнання, модні тенденції різних епох тощо.

Після насиченої неординарними фактами розповіді майстриня запросила школярів побути у ролі клієнтів. Таких було багато. Та професійне око серед загалу вибрало лишень одного хлопчину, котрий і став моделлю. Вправні руки перукаря за допомогою професійних інструментів буквально за лічені хвилин змоделювали сучасну та стильну стрижку, від якої на обличчі нашого героя розцвіла усмішка.

Поверталися із майстер-класу діти щасливими і задоволеними, адже вони ще раз переконалися, наскільки важливо поєднати хист та любов до обраного фаху із потребами ринку праці.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ