05.08.2022 | 15:36

У перукаря – надзвичайно широкий спектр фантазійних можливостей. Тут тобі і найрізноманітніші стрижки, безліч простих та оригінальних зачісок, і вражаюча колористика фарб. Саме у цих деталях й полягає професійність і майстерність справжнього професіонала, котрий серед безлічі можливих варіантів знайте найкращий і запропонує його клієнту, щоби зачіска, стрижка чи колір волосся не просто пасували, а гармонійно доповнювали образ особи.

Бути майстром перукарської справи, роботою якого буде задоволений клієнт, – це талант від Бога, що базується на відмінному освітньому фундаменті та величезному бажанні вдосконалювати професійність.

Саме такий вишкіл пропонує Львівський центр ПТО ДСЗ. Досвідчений майстер виробничого навчання, а також викладач спецдисципліни Світлана Павлюк розкриє ваш творчий потенціал, додасть упевненості у перших невмілих рухах тримати ножиці чи плести косу, розкаже всі правила і хитрощі перукарської справи. На уроках з основ санітарії та гігієни ви ознайомитеся із правилами дотримання гігієнічних норм, на уроках малюнку поглибите знання у сфері колористики, щоб вміло добирати фарби для волосся. І не тільки здобудете теоретичні знання, а й зумієте використати їх на практичних заняттях, що  проходитимуть на сучасній матеріально-технічній базі. До слова, усіма інструментами і матеріалами для навчання забезпечує слухачів ЦПТО.

Дівчата, які нещодавно завершили навчання, залишили лише позитивні відгуки про навчальний процес і викладацький склад. Великий багаж знань, практичні вміння, впевненість у своїх можливостях надавати якісні перукарські послуги – усе це допоможе їм легко крокувати професійним шляхом, стати гідними конкурентами іншим майстрам перукарської справи Львівщини.

А вже 10 серпня формується нова група. Тож  запрошуємо вас на навчання. Будемо раді бачити вас серед наших слухачів.

Хто бажає здобути цікаву творчу професію, звертайтеся за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122.

Телефони: +380676720852,   (032) 244 13 30, (032)232 22 62.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на сайті Львівського центру ПТО ДСЗ (https://lcptodcz.lviv.ua). E-mail: profc@locz.gov.ua.