08.08.2019 | 10:28

Збройний конфлікт у східних регіонах держави змушуює наших свіввітчизників покидати домівки та змінювати місце проживанняна. Через такі непередбачувані та складні життєві обставини, вимушені переселенці на своєму шляху зустрічають чимало перепон, проблем… Однією з найболючіших залишається питання працевлаштування, адже більшіть ВПО – працездатні особи, котрі мають освіту і певну трудову кваліфікацію та бажають продовжувати займатися улюбленою справою.

Один з них – В`ячеслав Вікторович Бабич, колишній житель Луганщини, котрий звернувся до працівників Камянка-Бузької районної філії Львівського ОЦЗ з надією знайти роботу.

Під час одного із семінарів він дізнався про проект «Рука допомоги» та можливість отримати від держави фінансову допомогу. У В’ячеслава вже був досвід підприємницької діяльності, тому така пропозиція ексбезробітного неабияк зацікавила. Не гаючи часу, клієнт держустанови склав бізнес-план та успішно презентував його перед спеціальною комісією. За надані кошти, а це 70 тисяч гривень, закупив обладнання для магазину, а саме: стелажі, L-стійки, логотип STIHL, електричний заточувальний станок USG та інші інструменти для кріплення вітрин.

Нині у м. Добротвір кожен господар знає, де можна придбати якісні господарскі та електротовари. Адже тут у п. В’ячеслава чи не найбільший асортимент бензопил, мотокос, кущорізів, газонокосарок, та інших інструментів.

Фахівці служби зайнятості вкотре переконуються, що лише індивідуальний підхід до кожного клієнта допомагає їм у складних життєвих ситуаціях реалізувати свій трудовий потенціал.

 

Ірина Чубінська, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Кам’янка-Бузької районної філії ЛОЦЗ