22.05.2020 | 10:04

Днями для клієнтів Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості на платформі Zoom начальник відділу активної підтримки безробітних Ірина Ратушна провела вебінар на тему: «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості».

Учасники онлайн-заходу отримали детальну інформацію про особливості реєстрації, перереєстрації в службі зайнятості у період карантину, ознайомилися з процесом надання статусу безробітного та призначення виплати соціальної допомоги. Також їм перелічили головні послуги служби зайнятості, на які вони можуть розраховувати. Окремо І. Ратушна акцентувала увагу слухачів на перевагах легальної зайнятості.

Не оминула модератор і електронні послуги Державної служби зайнятості, повівши мову про «Персональний кабінет» (https://www.dcz.gov.ua/cabine ), «Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри» (http://profi.dcz.gov.ua/), «Консультаційну мережу «Моя професія» (https://myprofession.com.ua/). Завдяки дії цих сервісів під час віддаленого пошуку роботи можна почерпнути чимало корисних відомостей, пройти тестування, визначити свої нахили та вміння, а ще – обрати чи навіть змінити фах.

Під час вебінару учасники охоче уточнювали деталі, ставили запитання, а отримані відповіді активно обговорювали та ділилися враженнями щодо запропонованого їм нового формату спілкування.

Новояворівська міська філія Львівського ОЦЗ