06.04.2021 | 11:04

У рамках реалізації пілотного проєкту з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді «Успішна кар’єра» посадовці Жовківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості організували та провели вебінар з педагогічними працівниками Куликівської ОЗЗСО І-ІІІ ст., Рава-Руської ОЗЗСО І-ІІІ ст. і Рава-Руської ОЗЗСО І-ІІІ ст. № 2.

Під час онлайн-зустрічі йшлося про зміст і мету профорієнтаційної програми, напрями її впровадження та значення для суспільства.

Як було сказано, головне завдання організаторів, зокрема спеціалістів служби зайнятості, освітян, а також представників фірм і компаній, ознайомити школярів з ситуацією на локальному ринку праці, перспективами працевлаштування, основними правилами вибору професії, а також націлити їх на здобуття спеціальності, яка відповідатиме їхнім інтересам, нахилам, уподобанням і буде користуватися попитом у працедавців.

Чимало уваги було зосереджено на тому, щоби старшокласники у період професійного самовизначення скористалися додатковими інформаційними ресурсами, зокрема в дистанційному режимі пройшли тестування на платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри на сайті державної служби зайнятості.

Жовківська районна філія Львівського ОЦЗ