13.11.2019 | 12:47

Такими словами розпочала зустріч з працівниками Пустомитівської районної державної адміністрації директорка Пустомитівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Ганна Гальчак. Вона зазначила: «Наша команда працює заради вашого працевлаштування. Кожного клієнта буде супроводжувати кар’єрний радник, котрий складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до звільнення. Уже від сьогодні кар’єрний радник буде супроводжувати кожного співробітника РДА, котрий попереджений про вивільнення».

Для пришвидшення процесу працевлаштування начальник відділу сприяння зайнятості філії Любов Кобилінська роздала всім присутнім анкети, виповнення яких дозволить скласти профіль клієнта, визначити ті навички, здібності, компетентності, які найкраще вирізняють особу з-посеред інших претендентів на вільні місця праці, а ще – визначити ступінь мотивації та готовності до змін.

Як повідомили спеціалісти філії, кар’єрний радник спільно з фахівцем з профорієнтації індивідуально проконсультують кожного клієнта та дадуть відповіді на всі запитання, пов’язані з подальшим добором роботи за результатами профорієнтаційної діагностики та профілювання.

Про техніку пошуку роботи, організацію професійного навчання, тренінги, підготовку особи до започаткування власного бізнесу, послуги рекрутерів у центрі зайнятості повели мову начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Куцела та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Леся Шокало.

Присутнім акцентували на тому, що розроблений графік надання посадовцями центру зайнятості консультацій у приміщенні Пустомитівської РДА, відтак будь-хто може звернутися за порадою або в індивідуальному порядку отримати інформацію, яка його хвилює.

 Пустомитівська районна філія Львівського ОЦЗ