22.05.2020 | 11:52

У період карантину знайти нову роботу можна. Ні, не вірите? А даремно. Фахівці Червоноградської міської філії Львівського обласного центру зайнятості кажуть, що їм вдалося знайти місце праці своїм клієнтам, ще й у рекордно стислі терміни.

Серед щасливців – Валентина Войциховська, котра у квітні цього року звернулася до міської філії за допомогою у працевлаштуванні. У запланований день візиту спеціалісти служби зайнятості у телефонному режимі запропонували їй вакансію продавця продовольчих товарів, про яку повідомив приватний підприємець С. Литвинчук, власник крамниці «Грузинський хліб». Не вагаючись, жінка погодилася розглянути прийнятний варіант зайнятості й отримала скерування на роботу.  

Варто зазначити, що Валентина довгий час не працювала за фахом, тому їй спершу запропонували пройти стажування безпосередньо на робочому місці. У стислий час вона ознайомилася зі специфікою роботи в сфері торгівлі, вивчила прейскурант та асортимент товару, придивилася до колективу. За словами працедавця, із перших днів вишколу кидалася у вічі сумлінність, наполегливість і велике бажання працювати претендентки. Саме ці якості зіграли вирішальну роль для прийняття позитивного рішення, відтак жінка отримала роботу, а керівник закладу – доброго працівника.

Життєрадісна та впевнена у завтрашньому дні жителька Червонограда задоволена новим місцем праці і вдячна службі зайнятості за можливість стати частиною дружнього колективу.

 

Червоноградська міська філія Львівського ОЦЗ