25.05.2020 | 12:44

У зв’язку з пандемією коронавірусу, а відтак і карантину всім доводиться шукати нові можливості для комунікації. Не виняток і служба зайнятості, фахівці якої також вчаться працювати по-новому, докладають максимум зусиль, аби допомогти клієнтам знайти роботу, й таким чином забезпечити працедавців кваліфікованим персоналом.

На допомогу приходять новітні технології віртуального зв’язку, а саме платформа «Zoom». Для прикладу, днями провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ Галина Новосілець завдяки згаданому ресурсу провела інформаційний вебінар для безробітних на тему: «Як знайти роботу?».

Мета онлайн-зустрічі – розширити спектр знань слухачів про сучасні шляхи пошуку роботи та джерела вакансій, ознайомити їх з методами написання резюме, складовими підготовки до успішної співбесіди та ін. За словами представника служби зайнятості, навіть за нинішніх умов можна знайти омріяну роботу, головне – вірити у свій успіх і дослухатися до порад посадовців держустанови.

Яворівська районна філія Львівського ОЦЗ