21.05.2020 | 12:36

Торік до працівників Сокальської районної філії Львівського ОЦЗ завітала безробітна Наталія Хрящевська. Їй, економісту за освітою, було доволі нелегко знайти прийнятну роботу у невеличкому містечку, тому звернулася по допомогу до професіоналів у цій справі.

Поспілкувавшись з Наталею Богданівною, фахівці служби зайнятості розгледіли у ній майбутню бізнес-вумен, тому запропонували пройти спеціальне тестування для визначення наявності підприємницького хисту. Досвідчене око працівника районної філії ЛОЦЗ не підвело, адже результати підтвердили, що Н. Хрящевська має нахил до самостійного господарювання.

Не довго роздумувала наша клієнтка над вибором сфери майбутньої діяльності, адже здавна мріяла про відкриття магазину жіночої білизни і забезпечення прекрасної половини Сокаля таким важливим елементом одягу.

Успішно завершивши курси цільового призначення за навчальною програмою: «Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації» у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, п. Наталія захистила бізнес-план на тему: «Організація роздрібної торгівлі у салоні-магазині спідньої білизни «Спокуса».

Ексбезробітна переконана, що попит на таку деталь жіночого одягу був, є і залишатиметься доволі високим, тому бізнес приноситиме прибуток. Нині до уваги клієнтів – широкий вибір білизни: сезонні колекції, базові комплекти, мереживні аксесуари, спортивні та повсякденні варіанти, тобто навіть  найвибагливіші відвідувачки обов’язково знайдуть у крамниці цікаву та якісну обновку.

Відрадно, що під час пандемії коронавірусу підприємниця не зупинила діяльність, а навпаки опанувала надання нового виду комерційних послуг шляхом реалізації товару в онлайн-режимі. А ще, скориставшись ситуацією, вона зробила у магазині косметичний ремонт. Отож, як тільки карантинні обмеження закінчаться, сокальчанки зможуть гідно оцінити старання їхньої землячки. У планах Н. Хрящевської – розширення та урізноманітнення асортименту чоловічою, підлітковою та дитячою білизною.

Сокальська районна філія Львівського ОЦЗ