17.08.2018 | 11:16

Днями у Буській районній філії Львівського ОЦЗ відбувся семінар для членів малозабезпечених сімей, котрі активно шукають роботу. Головна мета заходу – розповісти про послуги служби зайнятості, ситуацію на місцевому ринку праці, перелічити вакансії, що потребують якнайшвидшого укомплектування, а також поінформувати найменш соціально захищених краян про участь у пілотному проекті Міністерства соціальної політики України «Рука допомоги», який реалізовується завдяки підтримці Європейського банку на території області.

Програма надає можливість знайти прийнятне місце праці, долучитися до виконання громадських робіт тимчасового характеру або ж заснувати власний бізнес, отримавши безвідсоткову поворотну фінансову допомогу на закупівлю матеріалів і обладнання.

Фахівці СЗ спільно з представником управління соціального захисту населення ознайомили учасників семінару із перевагами пілоту, вимогами до кандидатів і умовами отримання стартового капіталу на підприємницьку діяльність. Окрім теоретичної інформації мешканцям Бузеччини представили яскраві приклади колишніх ВПО та малозабезпечених краян, котрі не побоявшись труднощів, ризикнули і ступили на стезю самозайнятості та тепер успішно господарюють.

Надія Кондзірська начальник відділу активної підтримки безробітних Буської районної філії Львівського ОЦЗ