13.05.2020 | 11:33

Для того, щоб почати власну справу, потрібно, передусім, велике бажання та вдала ідея. Без стремління, зрозуміло, нічого не вийде, а без продуманої стратегії бізнес просто не буде ефективним. Такі переконання має новоспечений підприємець Олександр Шалагін. Чоловік зізнається, що охоту і впевненість мав, задум займатися ремонтом і технічним обслуговуванням машин і устаткування промислового призначення виношував давно.

Отримавши кваліфіковані послуги фахівців Червоноградської міської філії ЛОЦЗ та відвідавши інформаційні та тематичні семінари, п. Олександр серйозно задумався про відкриття власної справи. Наступним його кроком до успіху стало професійне навчання у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Згодом блискуче захистив бізнес-план та отримав одноразову виплату допомогу з безробіття для започаткування власної справи. Тепер його нічого не стримувало. І наприкінці цьогорічної зими Олександр Шалагін ступив на стежину самогосподарювання.

Фахівці міської філії з гордістю кажуть: «Приємно, коли за сприяння служби зайнятості мрії людей збуваються, плани втілюються в життя, а колишні безробітні стають успішними підприємцями».

 

Червоноградська міська філія Львівського ОЦЗ