20.08.2018 | 09:33

А поки усе учнівство насолоджується останніми тижнями літечка, готується до свята Першого вересня та складає списки необхідного шкільного приладдя, юні бориславчани з команди «Oil City», котрі беруть участь у профорієнтаційному міжрегіональному проекті «ПрофіКемп», невтомно працюють, вивчають історію рідного краю та створюють презентаційні відеоролики.

Молодим, талановитим та енергійним хлопцям і дівчатам не сидиться на місці. Мандруючи нафтовим містечком, вони відкривають його з нової сторони. Саме цими погожими серпневими днями учні побачили скульптуру святої Варвари, покровительки Борислава, побували у міському палаці культури, взяли інтерв’ю у заслуженого артиста України Ігоря Мельника, а ще познайомилися з унікальною пам’яткою архітектури – відділенням поштового зв’язку. Усі ці та багато інших атракцій здійснюються під пильним наглядом фахівців служби зайнятості, котрі допомагають своїм підопічним, консультують їх, а головне вселяють віру та надію у перемогу.

Отож, успіхів вам, дітвора! Хай всі ваші старання обов’язково принесуть бажаний результат!

Ольга Чистогорська, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Бориславської міської філії ЛОЦЗ