15.04.2021 | 09:50

Вирішення питання працевлаштування населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з представниками місцевих фірм і компаній, установ, підприємств чи організацій. Незважаючи на карантинні обмеження, фахівці Стрийського МРЦЗ продовжують діяльність у цьому напрямі, адже й у  час пандемії працедавці шукають кваліфікований персонал, а краяни – добре оплачувану роботу.

Нещодавно посадовці держустанови відвідали ТОВ «Дистрибуційно логістична компанія «Стрий-Молоко». Керівник товариства з обмеженою відповідальністю Роман Кулик ознайомив соціальних партнерів зі специфікою роботи підприємства, перелічив професії та спеціальності, представники яких займаються оптовою торгівлею молочними продуктами.

Про послуги служби зайнятості, зокрема шляхи укомплектування вільних робочих місць, підбір кадрів з числа безробітних для виконання робіт тимчасового характеру, професійне навчання на замовлення працедавця, механізми стимулювання бізнесу до створення нових робочих місць і працевлаштування на них клієнтів ЦЗ повела мову Г. Бойків, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Стрийського МРЦЗ.

А зі слів Р. Кулика стало зрозуміло, що нині підприємство після вимушеної перерви поступово відновлює діяльність, планує розширити штат, розшукує менеджера (управителя) з логістики, бухгалтера, водія автотранспортних засобів і комірника.

Наприкінці зустрічі сторони домовилися про подальшу взаємодію, мета якої – якнайшвидше задоволення потреб ТОВ «ДЛК «Стрий-Молоко» у кадрах і забезпечення клієнтів служби зайнятості офіційним заробітком.

Стрийський міськрайонний центр зайнятості