11.11.2021 | 11:28

Аналіз бази вільних робочих місць і вакантних посад Львівського обласного центру зайнятості свідчить, що на початку другої декади листопада поточного року в області налічується майже 5 тис. пропозицій працевлаштування із зарплатою, що коливається від мінімального розміру до понад 30 тис. грн.

Найбільшу – 35 тис. грн – винагороду працедавці пропонують агроному. Стільки ж готове платити одне з підприємств Кам’янка-Бузького району, що спеціалізується на виробництві сухарів і сухого печива, головному інженерові. Трохи менше (30 тис. грн) пропонують машиністам установки самоклейних плівок, дорожнім робітникам, керівникам підрозділів банківської сфери та інженерам-програмістам.

До третіх, найбільш оплачуваних професій в місті Лева та його околицях, відносяться різальники скла, обвалювальники м’яса, зварники, монтажники будівельні, водії автотранспортних засобів, друкарі флексографічного друкування, а також головні бухгалтери. Претенденти на ці вакансії можуть розраховувати на щомісячну зарплату у розмірі 25 тис. грн.

Доволі висока винагорода – 20-22 тис. грн – зазначена для забійника, бетоняра, арматурника, інженера з проєктно-кошторисної роботи, муляра, тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, інженера-програміста. Стабільних 18 тис. грн гарантують електрогазозварникам, скручувальникам виробів кабельного виробництва, водіям навантажувача, лакувальникам.

У рейтинг із середньою зарплатою у розмірі від 16 до 17 тис. грн потрапили слюсарі-інструментальники, головний енергетик, логіст і менеджер (управитель) з постачання. Завершує список «грошовитих» вакансій монтер колії, зарплата котрого сягає 15,6 тис. грн.

До слова, у базі вільних робочих місць і вакантних посад Львівського ОЦЗ містяться пропозиції працевлаштування тільки із офіційним оформленням трудових відносин.

 

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи

 Львівського обласного центру зайнятості

Тел. 233-71-85