01.04.2021 | 10:37

Днями у рамках тижневика «Під одним дахом» посадовці Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ організували та провели черговий захід з учасниками АТО в онлайн-режимі через застосунок Zoom.

До дистанційної бесіди із захисниками нашої держави охоче долучилася начальник відділу по роботі з пільговими категоріями громадян Управління соціального захисту населення Яворівської РДА Любов Пазюк.

Відтак шестеро атовців з уст кваліфікованих фахівців отримали корисну інформацію про послуги служби зайнятості, перспективи працевлаштування, активні програми, завдяки яким можна пришвидшити процес повернення до трудової діяльності.

Окремо йшлося про порядок призначення житлових субсидій та соціальних витрат. Уважно присутні слухали повідомлення про те, хто може претендувати на путівки для курортного відпочинку, у тому числі з метою оздоровлення дітей, яка процедура призначення допомоги для реабілітації або відшкодування витрат зі сплати комунальних послуг. Під час діалогу учасники АТО ставили чимало запитань і жваво обговорювали почуті відповіді.

Варто зазначити, що такі зустрічі, очні чи у режимі онлайн, відбуваються щомісяця із врахуванням побажань ексармійців отримати вичерпні консультації з того чи іншого питання.

Ольга Гоза, провідний фахівець з профорієнтації сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ