15.01.2018 | 12:33

У час, коли на ринку праці обмаль вакансій, центри зайнятості Львівщини розгорнули широку просвітницьку роботу щодо залучення незайнятих краян до військової служби за контрактом. Адже таким чином можна не тільки розв’язати проблему працевлаштування, але й виконати свій патріотичний обов’язок.

Щоби клієнти ЦЗ, котрі готові служити в українському війську, володіли відомостями про вимоги до осіб рядового, сержантського та старшинського складу, а також розуміли особливості укладання договірних зобов’язань, у ЦЗ на видному місці розміщений відповідний стенд з інформацією та контактами місцевих військових підрозділів. Окрім того, у кожному міському, міськрайонному чи районну центрі зайнятості обладнане робоче місце для представників військових комісаріатів. Отож працедавці у погонах мають змогу безпосередньо поспілкуватися з відвідувачами ЦЗ, розповісти їм про переваги служби в армії та пільги, передбачені чинним законодавством для армійців.

З ініціативи посадовців у ЦЗ систематично організовуються групові масові заходи, до участі у яких запрошують працівників місцевих військових підрозділів. Під час таких зустрічей безробітні мають шанс, так би мовити, із перших уст почути всю потрібну інформацію про особливості зачислення громадян до складу Збройних сил України, ознайомитися з вакансіями та спеціальностями, які затребувані у різних військах, строками служби, переліком необхідних документів тощо.

А служити в армії на контрактній основі мають право особи віком від 18 до 60 років із задовільним станом здоров’я. Охочим змінити цивільний одяг на військовий стрій гарантується заробітна плата, що стартує від 7000 грн, додаткові кошти у разі перебування у зоні проведення АТО, соціальний захист, курортне лікування та відпочинок у санаторіях, речове забезпечення відповідно до визначених норм, участь у складі національних миротворчих місіях.

Ознайомитися з подробицями щодо умов прийняття на військову службу за контрактом можна у районних військових комісаріатах або обласному військкоматі за тел. (032) 260-26-44, а також за посиланнями:

http://www.mil.gov.ua/contract

http://www.mil.gov.ua/ministry/aktualno/do-uvagi-vijskovosluzhbovcziv/rozyasnennya-shhodo-osoblivostej-ukladannya-kontraktiv.html

Перелік вакантних посад для проходження військової служби за контрактом (у Львівській області) – за посиланням http://goo.gl/Sa1fJd