22.08.2019 | 09:30

Упродовж трьох місяців серед членів команди ДСЗ тривав конкурс «Розвиваємо державну службу зайнятості разом».

Співробітники, котрі зголосилися взяли участь у змаганні, у своїх роботах розлого сформували відповідь на запитання: «Як я хочу, щоб державна служба зайнятості розвивалася в майбутньому?» та «Що я зроблю для того, щоб зміни настали протягом року?».

Загалом журі під головуванням директорки Державного центру зайнятості Ольги Макогон розглянуло 125 робіт конкурсантів, у кожній з яких були описані конкретні пропозиції та рекомендації щодо шляхів удосконалення роботи служби зайнятості за основними напрямами діяльності. За словами О. Макогон, напрацювання фіналістів конкурсу враховані у стратегії розвитку служби зайнятості на 2019-2022 роки.

Долучившись до змагання, фахівці Львівської обласної служби зайнятості також висловили своє бачення щодо перспектив розвитку державної установи, за що отримали відзнаки. Зокрема, дипломами за участь у конкурсі нагороджені Наконечна Наталія Володимирівна (Львівський ОЦЗ), Тимців Іван Михайлович (Самбірський МРЦЗ), Мушак Степанія Михайлівна (Новояворівська МФ ЛОЦЗ), Кушнір Іванна Федорівна та Грицай Марія Іванівна (Дрогобицький МРЦЗ), Карук Мар’яна Анатоліївна (Стрийський МРЦЗ).

Окрім того, за вагомий внесок у збереження національних традицій українського народу, креативний підхід при створенні презентації на тему: «Сьогодні наш дрес-код – вишиванка», активну участь у Всесвітньому дні вишиванки-2019 диплом і почесне друге місце отримав колектив Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості.

Ми щиро вітаємо колег із заслуженими відзнаками та бажаємо їм нових творчих ідей, успіхів і натхнення у повсякденній праці.

 Відділ інформаційної роботи Львівського ОЦЗ