оп
11.01.2019 | 10:01

Днями головний спеціаліст Буського відділу обслуговування громадян місцевого управління Пенсійного фонду Тетяна Лозінська провела лекційне заняття з питань легальної зайнятості для безробітних, котрі зареєстровані у районній філії Львівського ОЦЗ.

Мета зустрічі – ознайомити громадян з наслідками неофіційних трудових відносин, розповісти про негативний вплив зарплати у конверті на майбутню пенсію та перелічити переваги працевлаштування у правовому полі, серед яких соціальна захищеність, гарантовані виплати на схилі літ і впевненість у завтрашньому дні.

Упродовж заходу присутні отримали роз’яснення щодо основних положень пенсійного законодавства, дізналися про вимоги до трудового стажу, введені в дію з 1 січня 2019 року для визначення права на пенсію, а також про можливість особам передпенсійного віку завчасно подавати документи до місцевих відділень Пенсійного фонду для проведення їхньої попередньої оцінки. Окрім того, мешканців Бузеччини поінформували, що розмір пенсії залежить від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої був сплачений ЄСВ.

Тетяна Лозінська розповіла, як можна контролювати зарплату та страхові внески, а у майбутньому – нарахування та виплату пенсії, а також запропонувала безробітним зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду та скористатися послугою СМС-інформування.

Наприкінці бесіди запрошені учасники отримали вичерпні відповіді на актуальні запитання та інформаційні листівки.

Буська районна філія Львівського ОЦЗ