оп
14.02.2019 | 09:49

Чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення днями організував перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Руслан Щерба.

Основна мета заходу –  проведення роз’яснювальної роботи та перевірок-обстежень суб’єктів господарювання щодо порядку використання найманих працівників відповідно до вимог чинного трудового законодавства та інформування щодо соціальних ризиків для громадян, котрі не легалізують свою зайнятість і отримують заробітну плату неофіційно.

До складу робочої групи увійшли представники фіскальних органів, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділу економіки та управління праці і соціального захисту населення. Учасники провели детальний аналіз списку платників-мінімізаторів за грудень 2018 року, поданий ГУ ДФС у Львівській області та заслухали низку суб’єктів підприємницької діяльності, котрим розповіли про дотримання вимог трудового законодавства.

За словами Руслана Щерби, мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на усій території України для підприємств усіх форм власності та господарювання.

За результатами засідання було надано низку доручень, зокрема, рекомендовано СПД поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам. А також, вкотре наголошено, що Верховною Радою України прийнято Закон України «Про державний бюджет України на 2019 рік», яким визначено, що з 1 січня 2019 року мінімальний розмір заробітної плати становить 4173 гривень.

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості