12.09.2025 | 12:41

Сьогодні вашій увазі пропонуємо розповідь учасниці урядової програми «Власна справа» Анастасії Валеріївни Сапіги.

«Коли ми відкривали кафе «РИС» у Жовкві, найбільше мріяли створити місце, куди люди приходитимуть не лише за смачними стравами, а й за гарним настроєм. Завдяки мікрогранту ми змогли закупити сучасні меблі, новітнє обладнання, а також сировину. Тому тепер кухня працює швидше, а наїдки для клієнтів – більш якісні та різноманітні. Коли бачиш усміхнені обличчя гостей, розумієш, що докладені зусилля того варті.

Не менш важливо й те, що разом із новим обладнанням ми дали старт новим робочим місцям. Молоді люди з нашої громади тепер мають змогу працювати, навчатися та будувати кар’єру. А компенсація єдиного соціального внеску від держави за новоприйнятих працівників допомогла нам зробити цей крок без страху, що фінансове навантаження буде надто великим.

Ми відчуваємо підтримку й щиро вдячні за те, що в нашій країні є програми, які дають можливість бізнесу не просто вижити у час війни, а й зростати. Наше кафе «РИС» – це маленька історія про велику турботу держави, приклад того, як мрія стає реальністю, коли віра у свою справу підкріплена додатковими фінансовими ресурсами».